30. "All you need is love" ♥ | romantic | style denim | only flowers pattern | goodbye summer | start autumn | last summer outfit | color girl

Dobry wieczorek!
Przychodzę do Was ze wspaniałymi newsami! Mianowicie - minął cały miesiąc szkoły! Woah! Cóż za tempo. Hmm czas biegnie tak szybko. Tydzień goni tydzień, weekend goni weekend. "Byle do piątku!" tak, racja. Mam tak strasznie dużo sprawdzianów, kartkówek plus dodatkowo własnych zajęć, że niekiedy zapominam nawet, który dzień tygodnia aktualnie mamy. Z jednej strony cieszę się, że piszę, zaliczam te sprawdziany, jakieś tam prace, bo tygodnie lecą, itd, ale z drugiej strony...
Za chwilę będzie listopad, potem święta. Praca, pracą, ale powinniśmy znaleźć chwilę takiego spokoju, oddechu od tego wszystkiego. Znaleźć chwilę na odpoczynek i zastanowienie się, co tak naprawdę jest ważne. Mamy wspaniałych przyjaciół, rodzinę. Doceńmy to, co posiadamy! Dbajmy, pracujmy, jednak też nie zapominajmy, że oprócz tych zajęć są także inne priorytety. Ups, ale się rozgadałam ;)
Z góry przepraszam za swoje odejście od tematu naszego posta, ale chciałam po prostu, przekazać Wam coś, co według mnie jest ważne. To coś, czym chcę "zarażać" innych. Jak zapewne widzicie, przy każdej notce zamieszczam jakiś cytat. Uwielbiam takie teksty. Na swoim blogu oprócz zdjęć różnych moich stylizacji, chciałabym Was zmotywować, przekazać coś osobistego, bądź też coś uświadomić. Myślę, że po to ludzie właśnie tworzą różne blogi - chcą przedstawić swój punkt widzenia, a niekiedy jeszcze, tak, jak w moim przypadku - chcą swoim czytelnikom pokazać to, co dla nich samych jest ważne.
Dobrze! Amen! "Zuziu, Hanko Bielicka!" - dziadek lubi tak na mnie mówić ze względu na to, że zawsze dużo mówię, często mając na to bardzo mało czasu haha ;) Głównym tematem dzisiejszego wpisu są kwiaty i kurtka jeansowa - w stylu denim, na której także są kwieciste motywy. Cała stylizacja jest zachowana głównie w odcieniach jasnego niebieskiego z elementami bordowymi, różowymi.
Mimo że, mamy kalendarzową jesień, zdecydowałam się jeszcze na sesję z zestawem typowo letnim. Jest to takie uwieńczenie minionych wakacji + przypomnienie tego niezapomnianego, ciepłego klimatu, który niestety albo i stety (w sumie to lubię jesienną pogodę ;) ) już robi się coraz chłodniejszy. W tytule są zamieszczone dwie piosenki, dlatego że stylizacja ta, zarówno kończy lato, rozpoczynając jesień, a także jest idealnym kompletem na jakąś randkę, romantyczny spacer etc. Po prostu - All you need is love
Czas na zdjęcia, czas na wspominanie, czas na zatrzymanie się -

______________________________________________________
Jeden dzień i nic ponad to. Nie oglądaj
się za siebie i nie rozpaczaj nad przeszłością,
bo już jej nie ma. I nie kłopocz się o jutro,
bo jeszcze nie nadeszło. Żyj w teraźniejszości
i uczyń ją tak piękną, żeby była warta zapamiętania
>Ida Scott Taylor
____________________________________________________
Dziękuję Wam za to, że wywołujecie uśmiech na mojej twarzy - każdym swoim miłym słowem, komentarzem, obserwacją! Cieszę się, że mogę rozwijać swoją pasję i zostaje ona doceniona.
W zamian za to, życzę Wam udanego nowego tygodnia, bo jutro już niestety poniedziałek :|
Pamiętajcie o tym, co napisałam wyżej - dzisiaj jest najważniejsze, sprawcie, żeby to właśnie ten dzień stał się wspomnieniem, które będąc przywołane, wywoła radość i wspaniałe przeżycia.
Trzymajcie się ciepło!
~Zuuppa