3.Creepersy, sneakersy, a może zwykłe trampki na platformie? Co tu wybrać?! - kolorowy zawrót głowy, ale i nie tylko kolorowy ;)

Siemasz, jak dzień? Bo przyznam, że u mnie świetnie. Słonko grzeje, może nie jest 20 stopni na plusie, ale już czuć wiosnę. ;) A wraz z nią, czas na trampki!
Zatem moim dzisiejszym tematem będą właśnie znane już wam pewnie albo i nie - creepersy, sneakersy oraz zwykłe trampki na platformie. Będę się zastanawiać, które z nich są najlepsze pod względem - wygody, wyglądu, wysokości platformy , itp.
A więc.
1.Creepersy.
Wygoda- różnie, zależy od wysokości platformy. ;) Akurat te, ze zdjęcia, są na pojedynczej platformie, jednak istnieją jeszcze creepersy o podwójnej, a nawet potrójnej podeszwie, ok. 10cm.
Wygląd- creepersy są niezwykle oryginalnymi i "odważnymi" butami. Ich wygląd przyciąga wzrok, a np. bardzo wysoka podeszwa, często budzi kontrowersje, bo jak w takich butach można chodzić?! A jednak. W szpilkach kobiety potrafią, a w trampkach by nie umiały chodzić? Dziwne by to było ;>
Wysokość platformy- tak jak już wcześniej pisałam, wysokości są różne. Np. pojedyncza platforma ma ok. 4cm. Podwójna ok. 8, zaś potrójna, tak jak wyżej wspomniałam do nawet 10cm!
2.Sneakersy
Wygoda- sneakersy w przeciwieństwie do creepersów są wygodne!
Wygląd- są to trampki na koturnie, mają przeróżne kolory, często but nie jest tylko w jednej barwie, ale z jakimś dodatkiem, np. panterka.
Wysokość w tym przypadku koturny- wysokość jest zmienna może być 5cm, 8cm, a wysokość całego buta nawet 21cm!
3.Trampki na platformie
Wygoda- trampki te są dość wygodne, jednak nie polecam wybrać się w nich na dyskotekę, gdyż po swoich własnych przeżyciach wiem, że nie nadają się do tańca. ;)
Wygląd- trampki wyglądają bardzo efektownie. Podobnie jak creepersy. Istnieją ich dwa rodzaje, tak jak np. Conversów - długie oraz krótkie:
Wysokość platformy- ok. 4cm
Ja osobiście wybieram creepersy oraz zwykłe trampki na platformie. Sama już posiadam te trampki na platformie, długie, identyczne jak z pierwszego zdjęcia. Ale teraz zastanawiam się nad kupnem creepersów na potrójnej platformie. I zapewne już niedługo, jakoś pod koniec marca, ten zakup zrealizuję. ;)