9. Styl grunge - miłość od pierwszego wejrzenia.

Helołki. Kolejne nowinki. ;>
Post będzie o stylu grunge, który po prostu kocham! To jest coś co uwielbiam. W stylu grunge liczy się totalna swoboda. Co nie znaczy, że nie można wyglądać zjawiskowo! ;)
Jeśli spodnie, to mogą być rurki lub także zwykłe, proste nogawki. Dodatkowo to, co może 'wzmocnić' ten styl - to celowe przetarcia. Można zrobić je samemu, jak również kupić w sklepie, gdyż jest ich cała masa. Jednak wiadomo, taniej, łatwiej i szybciej wyjdzie, jeżeli zrobimy lekkie 'dziury' samemu. ;) Niektórzy także nie zakładają tylko spodni do tego stylu. Często też, spódnice występują w roli głównej, jednak są to, tak zwane 'mini'. Górna część ciała, to najczęściej jakaś koszula, np. w niezastąpioną kratę albo po prostu zwykła koszulka z jakimś charakterystycznym nadrukiem. Całości dopełnia skórzana kurtka lub na mróz - ciemnozielona, bądź szara, podszywana futerkiem.
OCZYWIŚCIE NIE OBESZŁOBY SIĘ BEZ ODPOWIEDNICH DODATKÓW! ;) Duuuużo biżuterii. Na głowie np. kapelusz, czapka do tego lenonki i moje ukochane creepersy, i pełna perfekcja!
A teraz kilka outifitów.
To tyle. Jak wam się podoba? Pzdr. Zuuppa ;)