21. ~You look like a million dollars | haremki | dots | black & white | snake | shine

Dzień doberek wszystkim!
Święta, święta i po świętach. Szkoda, że znowu minęły tak szybko.
Jak się czujecie?
Miałam zrobić wpis w trakcie świąt, ale uznałam, że lepszym okresem będzie napisanie notki po tych wszystkich spotkaniach rodzinnych, wyjazdach, itd. Zapewne i tak wiele osób jest jeszcze w trakcie swojego świątecznego urlopu, więc znajdzie chwilkę, by wbić na mojego bloga i luknąć posta. ;)
Dzisiejsza sesja była bardzo mrrrroźna. Wydawałoby się, że jest tylko -5 na dworze, więc gdzie tu zimno. Jednak potwierdzone info, że jest 'troszeczkę' chłodnawo. Ale to i tak nie przeszkodziło w nowej notce! Yeah ;) Zdjęcia były 2in1, zarówno na dworze, jak i w domu.
Do stylizacji poszukiwałam bardzo długo melisek. Teraz stały się one moimi ulubionymi butami, zaraz za vansami. ;) Wreszcie powstał tak długo wyczekiwany przeze mnie zestaw. Połączenie czerni i bieli, czyli lekko klasycznie, ale żeby nie było za 'tradycyjnie', spodnie nie są całe czarne, tylko w małe, białe kropki - co sprawia, że outfit bardziej przyciąga wzrok. Połyskujące meliski, kurtka ze skórzanymi rękawami i kapturem z futrzanym wykończeniem oraz ruda, imitująca skórę węża, torebka, to dopełnienie całej stylizacji.
Time for a photos: vol. 1
Time for a photos: vol. 2
____________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.
>Aleksander Wielki
____________________________________
Dziękuuuję za uwagę i odwiedziny.
Pozdrawiamm cieplutko i mocno wszystkich! ;)
Siemanes!
~Zuuppa