26. 'I just want to break the rules' | minimalism | classically | black & white | back to checkered | sporty style vs elegance

Witam all!
Jak Wam minął cały maj? Już tak blisko końca roku szkolnego. Dopiero co umieściłam notkę o skandynawskim stylu... Przecież dopiero co był marzec! Demon prędkości. Czekałam z niecierpliwieniem na wolne, żeby móc przygotować nowy post, z zupełnie nowymi zdjęciami. Mimo że to już czerwiec - u mnie praca wre.
Teoretycznie powinno już być o wiele lżej i na pewno jest, jednak na totalny luz nie mam co liczyć. Tak naprawdę, to nawet nie chcę jakiegoś zwolnienia tego całego 'tempa'. Lubię pracować na wysokich obrotach. A w szczególności widzieć efekty tej pracy, które cieszą niesamowicie! ;)
Dzisiejszy dzień należy właśnie do tych, które cieszą niesamowicie. Pomimo lekkiej kontuzji i zabiegania - tryskam pozytywną energią, spektakl udany.
A teraz nawiązując już do tematu. Cały post jest poświęcony pewnemu kontrastowi, który pojawia się przy słowach 'sportowy' i 'klasyczny'. To takie jakby dwa, zupełnie przeciwne sobie, określenia. Sportowy - kojarzy się z jakimiś wygodnymi, być może nawet kolorowymi lub też nie, lekkimi ubraniami, które są idealne do wszelkiego rodzaju ćwiczeń. A klasyczny? Stonowany, ustalony według jakichś 'zasad' strój. Coś, co kojarzy się z elegancją, szykiem. Przeciwieństwa, kontrasty. Gdzie tu jakiekolwiek powiązanie? A jednak - widać, że przeciwieństwa się przyciągają ;)
Sportowe buty zestawione z białymi spodniami i czarną bluzką. Dodatkowo: sweter i torba w biało-czarną kratę. Oto stylizacja, którą udało się uzyskać:
tudum!
______________________________________________________
I never dreamed about success.
I worked for it.
>Estee Lauder
______________________________________________________
Dziękuję za kolejne odwiedziny. Oby było ich jak najwięcej! ;)
Udanego nowego tygodnia. Nie zapomnijcie rozpocząć go z szerokim uśmiechem na twarzy - mimo wszystko! ;)
siemasz
~Zuuppa