42. Living on the island, travelling all around the world | freedom&young | lightness | linen dress | boho chic style | It-Girl

Każdy z nas żyje na swojej wyspie, w codziennym natłoku swoich spraw i różnego rodzaju sytuacji. Niekiedy ludziom wydaje się, że do szczęścia potrzebują tak wiele. Nie umieją zatrzymać się na chwilę i w małych rzeczach odnaleźć radość, poczucie spełnienia. Przestają zważać na osoby dookoła, stają się egoistami, nie zwracają uwagi na detale, małe gesty czy niespodzianki. W tym wszystkim tracą wszystko i przede wszystkim samych siebie. Jednak powinni wiedzieć, że te właśnie drobnostki składają się na poczucie szczęścia.

W XXI wieku ludzie nie potrafią chwytać dnia, danej chwili czy po prostu korzystać z życia tak spontanicznie. Dalajlama idealnie to podsumował: 
"Co jest najśmieszniejsze w ludziach? Zawsze myślą na odwrót: 
Spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. 
Tracą zdrowie, by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze, by odzyskać zdrowie.
Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości, ani przyszłości. 
Żyją, jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli." 

Zacznij zatem doceniać to, co masz TERAZ, DZIŚ, AKTUALNIE. Zmień swoje nastawienie i odpowiednio spójrz na obecną sytuację. Dobrze wsłuchuj się w siebie, w swoje potrzeby, naucz się zachwycać pięknem świata. Zobacz, jak przyjemnie świeci słońce, a może posłuchaj szumu wiatru i kropel deszczu? Dostrzeż, ile dobra jest wokół Ciebie. Uświadom sobie, że masz wiele powodów, by cieszyć się z życia i być człowiekiem szczęśliwym.
Kochaj swoje życie, a jeżeli tak nie jest, to zrób coś, żeby się w nim zakochać. 
Ja już dawno pokochałam je całą sobą i jestem szczęśliwa. Teraz kolej na Ciebie.
Teraz Twój ruch! 
Wsłuchaj się także w ten utwór. Delikatnie, świeżo i niewinnie/
Julia Pietrucha - Living on the island
Living on the island
Where the sun shines bright
And the people smile
That's what I need


Dzisiejsza stylizacja jest lekka, przyjemna, wręcz podszyta wiatrem.
To biała spódnica, zakończona koronką połączona także z białą, lnianą bluzką z łódkowatym dekoltem. Ciekawego charakteru całemu zestawowi dodaje skórzany, brązowy pasek i kamizelka w kolorze khaki. Elementy te świetnie nawiązują do stylu boho. Idealnym wykończeniem zestawu jest zrobiona DIY sznurkowa torebka z frędzlami, która stanowi detal pochodzący ze stylu hippie lat '70. Dla podkreślenia całości kompletu wybrałam kochane buty Vagabond z czarnymi paskami i złotymi zapięciami.

Sesja powstała przy współpracy ze wspaniałym fotografem - Natalią, której z tego miejsca jeszcze raz dziękuję i ściskam ciepło!




























____________________________________
Wake up early. Be ambitious. 
Keep your priorities straight, your mind right and your head up. 
Do well, live well and dress really well.
Do what you love, love what you do. It is time to start living. 
>Unknown 
____________________________________

Niech życie będzie z Tobą, nie przeciw Tobie. Nie obawiaj się odwrócenia go do góry nogami, bo skąd wiesz, że tak nie będzie lepiej niż normalnie? 
PS Dziękuję wszystkim kochanym Czytelnikom za ostatnie, miłe wiadomości i komentarze!
PS 2 Dziękuję kochanym znajomym, którzy po zobaczeniu kilku zdjęć z sesji określili dzisiejszą stylizację jako "slovian girl" i porównali mnie mówiąc: "rodem z "Wiedźmina". 
~Zuuppa